- Áru egyszerű visszaküldése
- Nevezetes gyártók eredeti termékei
- Gyors kiszállítás saját raktárból

Termékleírás
Bemutatjuk a P03 – 3 darabos polírozó vegyület készletet, amely az összes pengéd, késed és vágóeszközöd borotvaéles tökéletességének eléréséhez nyújt nélkülözhetetlen segítséget. Precízen megtervezett és a fenési technikád fejlesztésére készült, ez a három vegyületből álló készlet minden faragó, kézműves, barkácsoló és kulináris szakértő számára elengedhetetlen.
Három különböző színnel és céllal ezek a vegyületek minden polírozási és élezési igényt kielégítenek:
A piros vegyület könnyedén eltávolítja a sorjákat és tökéletlenségeket, simává és használatra készé varázsolva a pengéket;
A fehér polírozó vegyület ideális köztes lépésként szolgál, polírozza a pengéket és eltávolítja a maradványokat a tökéletes felület érdekében;
A zöld vegyület káprázatos, tükörszerű fényt biztosít, új szintre emelve a pengék élességét.
A csiszoló részecskék és kenőanyagok keverékéből készült vegyületek harmóniában dolgoznak, hogy eltüntessék a durvaságot és a sorjákat, selymesen sima felületet hagyva maguk után. A viaszos állag könnyű felvitelt biztosít, lehetővé téve, hogy minden mozdulattal tökéletes eredményeket érj el. Bőr stropokkal való használatra tervezve, ezek a vegyületek zökkenőmentes élezési élményt nyújtanak, amely hatékony és eredményes.
Specifikációk:
Szemcseméret (fehér) – 28 mikron (600 grit – 1. lépés)
Szemcseméret (piros) – 14 mikron (1500 grit – 2. lépés)
Szemcseméret (zöld) – 7 mikron (3000 grit – 3. lépés)
Súly – 20-25 gramm
Mennyiség – 3 darab